Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu

Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu Burası!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kampta yumruklar konuştu!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kampta yumruklar konuştu! Empty Kampta yumruklar konuştu! Cuma Tem. 04, 2008 1:01 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

Kampta yumruklar konuştu! 7_220514__Flameball

Beşiktaş´ın Avusturya kampı olaylı başladı. Siyah-Beyazlı takımın iki tecrübeli oyuncusu terlik yüzünden kavga etti. Yumruk yumruğa birbirine giren iki futbolcuyu Sinan Engin kamptan kovdu.
4.7.2008

Yeni sezon hazırlıkları için Avusturya’ya giden Beşiktaş’ın kampı olaylı başladı. Siyah-beyazlı takımın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman terlik yüzünden yumruk yumruğa birbirine girince kamptan kovuldu.
Öğle yemeğine terlikle gelen İbrahim Toraman’ı İbrahim Üzülmez “Yemeğe neden terlikle geliyorsun, ayakkabı giysene” diye uyardı. İbrahim Toraman ise “Ayağım ağrıyor o yüzden terlik giyiyorum” yanıtını verdi. Üzülmez’in “Benim de ayağım ağrıyor ama ben terlik giymiyorum” sözüne İbrahim Toraman “Sanane” diye çıkışınca ortam bir anda gerildi. İbrahim Üzülmez “Ben bu takımın kaptanıyım” diye konuşarak ayağa kalktı. Toraman’ın “Ben de bu takımın kaptanıyım” savunmasını yapmasının ardından iki oyuncu bir anda birbirine girdi. Yumruk yumruğa kavga eden oyuncuları yemekteki diğer futbolcular güçlükle ayırdı.
İkisi de yaralandı
Ortalığın yatışmasından sonra idmana giden siyah-beyazlı takım daha sonra akşam yemeği için tekrar otele döndü.Yemekte bulunan Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin iki kaptanı barıştırmak istedi. Ancak iki futbolcu bir kez daha tartışmaya başladı, ardından tekme tokat birbirine girdi. Birbirine vurdukları yumruk ve tekmeler sonucu yaralandıkları gözlenen iki kaptanı araya girenler güçlükle ayırdı.Olaya büyük tepki gösteren Menajer Sinan Engin iki oyuncuyu İstanbul’a geri gönderme kararı aldı. Kamptan kovulan ve bugün İstanbul’a gelmesi beklenen İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman hakkındaki kararı Başkan Yıldırım Demirören’in vereceği bildirildi. İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toroman’ın yine kavga etmemeleri için aynı uçağa bindirilmeyeceği, birinin Salzburg, diğerinin ise Münih üzerinden İstanbul’a gönderileceği bildirildi.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]