Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu

Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu Burası!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gözler kaleciye çevrildi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Gözler kaleciye çevrildi Empty Gözler kaleciye çevrildi C.tesi Tem. 05, 2008 2:06 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

Gözler kaleciye çevrildi 7_220643_itandje280

Sarı-Kırmızılı Yönetim, tecrübeli bir file bekçisi alıp transfere noktayı koymaya hazırlanıyor.
5.7.2008

Sarı-Kırmızılı Yönetim, teknik heyetin de istekleri doğrultusunda tecrübeli bir file bekçisi alıp transfere noktayı koymaya hazırlanıyor.

Artık daha rahatlar

Bu sezon oldukça hareketli günler geçiren Galatasaray Yönetimi, transfer konusunda sona doğru yaklaştı. Dünyaca ünlü bir yıldız olan Kewell’ı renklerine bağlayarak taraftarın da yüreğine su serpmeyi başaran Sarı-Kırmızılı idarecilerin, yeni teknik direktör Skibbe ile sürekli temas halinde olduğu ve son takviyeler üzerinde fikir alış-verişi yaptığı dile getirildi. Bu paralelde gündemde tecrübeli bir kaleci transferi var.

İtandje liste başı
Şu ana kadar transfer konusunda müthiş bir titizlik içinde olan yönetimin alternatifli isimleri yine gizlediği öğrenildi. Kaleci cephesinde rota aslında yine bildik bir yönde. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen ve masaya oturulan Fransız İtandje ile temasların devam ettiği kaydedildi. Sarı-Kırmızılı Yönetim’in önümüzdeki günlerde maddi konulardaki anlaşmazlığı çözerek bu transfere noktayı koyacağı belirtildi.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]