Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu

Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu Burası!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

99 Depreminin Gerçekleri ( İLGİNÇ )

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

199 Depreminin Gerçekleri ( İLGİNÇ ) Empty 99 Depreminin Gerçekleri ( İLGİNÇ ) C.tesi Tem. 05, 2008 4:18 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmaktadir.Nekadar doğru bilemem yani bilemeyiz ama hayret edilmeyecek türden değil.. ( buradan 99 gölcük depreminde hayatını kaybeden tüm insalara ALLAH'tan rahmet dileriz . )

1- O gece bayanın biri doğum için eşiyle beraber taksiyle hastaheneye gidiyor.taksi hem eyüp şehitliğinden gerçeken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamış.işte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmiş. bayan gördüğü manzara karşısında dona kalmış.Bütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış..

2- Aynı saatlerde Eyüp sultan camisnin önünde taksicilik yapan bazı kişilerinin anlattıklarıda insanı hayretler içersinde bırakıyor.
-Taksinin içersinde oturmul müşteri bekliyordum.gözüm birden cami'nin duvarına ilişti.duvarları nurdan varlıkları kaplamış tutuyorlardı.mezarklıklarda yatanlar kalmış hep beraber dua ediyorlardı.

3- Enkazdan 4 gün sonra çıkan bir çocuğa su ikram etmişler.Çocuk;
-Su ve yemek ihtiyacım yok.Yaşlı bir amca bana suda yemekte verdi.

4- Denizden çok üyük bir ateş topu yükselmiş.

5- O gece yıldızlar başkaymış. Çoğu insanın anlattığı - sanki ellimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.

299 Depreminin Gerçekleri ( İLGİNÇ ) Empty Geri: 99 Depreminin Gerçekleri ( İLGİNÇ ) Salı Tem. 08, 2008 11:37 am

Misafir

Anonymous
Misafir

O deprem çok kötüydü bunu bı kac yerde daha okumustum gercekten hayret edılcek turden

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]