Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu

Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu Burası!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Komık degil ama süper bir yazı = ANNE

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Komık degil ama süper bir yazı = ANNE Empty Komık degil ama süper bir yazı = ANNE Cuma Tem. 11, 2008 12:32 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

BİR COCUGUN MELEGİ

Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir çocuk varmış, bir gün Tanrıya sormuş.
" Tanrım beni dünyaya göndereceğini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki orada nasıl yaşayacağım ? "

Tüm meleklerin içinden senin için bir tanesini seçtim, o seni bekliyor olacak ve seni koruyacak, meleğin sana her gün şarkı söyleyecek ve gülümseyecek, böylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın.

" Peki insanlar bana bir şey söylediklerinde dillerinin bilmeden söylenenleri nasıl anlayacağım ? "

Meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel ve en tatlı sözcükleri söyleyecek, sana konuşmayı dikkatle ve sevgiyle öğretecek.

" Peki Tanrım ben seninle konuşmak istersem ne yapacağım ? "

Meleğin sana ellerini açarak dua etmeyi de öğretecek.

" Dünyada kötü adamlar olduğunu duydum, beni kim koruyacak ? "

Meleğin seni kendi hayatı pahasına da olsa daima koruyacak.

" Fakat ben seni bir daha göremeyeceğim için çok üzgünüm. "

Meleğin sana sürekli benden söz edecek ve bana gelmenin yollarını öğretecek.

..... O sırada cennette bir sessizlik olur ve dünyanın sesleri cennete kadar ulaşır. Çocuk gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar ;
" Tanrım eğer şimdi gitmek üzereysem lütfen çabuk söyle benim meleğimin adı ne ? "

Meleğinin adının önemi yok, sen onu ANNE diye çağıracaksın.

admin

admin
TG Webmaster & RooT
TG Webmaster & RooT

Süper bir paylaşım diyorum ben buna Smile
eline sağlık Gülüm..

http://www.tr-genclik.org

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-