Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu

Türkiye'nin En GeNç Paylaşım Flatformu Burası!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Verbatim'den Yeni Taşınabilir Diskler

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Verbatim'den Yeni Taşınabilir Diskler Empty Verbatim'den Yeni Taşınabilir Diskler Salı Tem. 15, 2008 5:18 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

Verbatim, farklı boylardaki 250 GB ve 640 GB kapasiteli taşınabilir disklerinin duyurusunu yaptı. Yeni ürünler hafifliğiyle de dikkat çekiyor.

Verbatim'den Yeni Taşınabilir Diskler 1507_verbatim_275_1
Kısa bir süre önce 500 GB kapasiteli 2.5 inç'lik sabit disk ile adından söz ettiren Verbatim, şimdi de 150 gramlık taşınabilir sabit disklerde 250 GB depolama kapasiteli Premium Black Edition'ı piyasaya sunuyor. Siyah koruyucu kauçuk muhafazası ve şık tasarımıyla yeni 2.5 inç'lik taşınabilir sabit disk, 8.45 x 13.45 x 1.6 cm ölçülerinde.

USB bağlantısı ile 480 Mbit'e kadar hızla 5.400 rpm'lik veriyi aktarma imkanı sunan üründe, USB bağlantısı aynı zamanda diske güç de sağlıyor. Böylelikle ayrıca elektrik bağlantısına ihtiyaç duyulmuyor. Verbatim'in 250 GB kapasiteli, 2.5 inç'lik taşınabilir diski Premium Black Edition,
KDV dahil 105 $ ‘a teknoloji marketlerinde satışa sunulacak.

3.5 inç ve 640 GB

Verbatim'den Yeni Taşınabilir Diskler 1507_verbatim_275_2
Şirketin bir diğer ürünü ise 3.5 inç formatındaki 640 GB bellek kapasiteli taşınabilir sabit disk. Alışılmış siyah tasarımı ile yeni 3.5 inç'lik taşınabilir sabit diskin ağırlığı da bir kilonun altında (961gr).

Kolaylıkla uygulanabilen tak ve çalıştır (Plug & Play) işlevi ile kullanıma hazır hale gelen disk USB üzerinden bilgisayarlara bağlanabiliyor. 202 x 114 x 40mm ölçülerindeki SATA disk, 7200 rpm hacmindeki veriyi 480 Mbit hızında aktarabiliyor. Arkasındaki vantilatör ızgaraları ise ideal ısıyı korumak için tasarlandığından ekstra bir soğutma sistemi gerektirmiyor.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]